Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tepujeme do čista 0905 901 751

Požičovňa strojov

Využite možnosť požičať si silný a účinný tepovač značky Kärcher a presvedčte sa o jeho účinnosti a čistiacej sile. Odstránite škvrny, znečistenie a zápach jednoducho a hravo.

 

                     

                                                     +               +

                                                                                               Kärcher Puzzi 100                                                              Kärcher Puzzi 200  / PW 30

         - Cena zapožičania    do 6hodin  25.-                    - Cena zapožičania    do 10 hodin  35.-

 + novinka umývač okien len za 5  k zapožičanému stroju

V cene je 10 tabliet (každá ďalšia tableta je 0,90   za kus ,odborné zaučenie, dovoz a odvoz v rámci B.Bystrice mimo B. Bystrice ako Zvolen 8   dohoda         


           

V súčasnosti je vám k dispozícii tepovač Kärcher Puzzi 100 výkonný a kompaktný pomocník/ určený na ľahkú manipuláciu na tepovanie najmä áut, ale aj kobercov, gaučov, sedacích súprav. Sekundárny Kärcher Puzzi 200 a kefový motorický nadstavec pw/30 je výkonné vhodný na čistenie väčších plôch, ideálny na nasadenie vo firemnom prostredí či hoteloch. 

Umývač okien WV 2 je prioritne určený na čistenie a leštenie všetkých sklenných plôch. Je jedno, či čistíte okná alebo sklenné stoly, výsledok bude super. Kärcher dnes ponúka prístroje hlavne do domácnotí, pretože tu vám ušetrí kvantum času. Sacia lišta je veľmi jemná a zároveň vynikajúco leští sklo. V druhej ruke držíte sprejovú fľašu, s ktoru nastriekate zriedenú vodu so saponátom, umyjete sklo mikrovláknom a spätne vysajete vodu výsledok je dokonalí.

Tepovač Vám zapožičiame na maximalne 6 hodín, vrátane tepovacieho prostriedku  TABS RM760.

Zaškolíme Vás do obsluhy tohto tepovača tak, aby ste zvládli prácu ako profesionál. V cene zapožičania je 10 tabliet RM760jedna tableta vystačí na jeden tepovací cyklus v prípade mierneho znečistenia. V prípade väčšieho znečistenia doporučujeme aplikovať 2 čistiace tablety RM760 na jeden cyklus. Každá ďalšia tableta nad 10 ks je doúčtovaná v sume 0,90 centov/tabletka.

 

Za 6 hodín je možné vytepovať v domácnosti zhruba 70m2 plochy kobercov, čo predstavuje v porovnaní s klasickým objednaním služby celkovú úsporu viac ako 45 €!

 

V prípade, že budete potrebovať tepovač na dlhšiu dobu – predĺženie času o 2 hodiny je bezplatné!

 

 

TOPlist
Skype Me™!

aktualizováno: 23.11.2016 08:08:23